Základní škola a mateřská školaDalešice

Jídelníček

 

Týden 7.6. – 11.6. 2021                  

Pondělí :

   PŘ – Cerální raženka s pomazánkovým máslem,rajče,čaj                  Al.1,3,7,13                      

   OB – Pol.krupicová,vepř.plátek na broskvích,duš.rýže,šťáva            Al.1,3,7,13                        

   SV – Chléb s masovou pomazánkou,kedlubna,ovocný čaj                Al.1,3,6,7,13                           

 

Úterý :    

   PŘ – Croiasant s perlou,granko,jablko                                                Al.1,3,7,13       

   OB – Pol.jarní,čočka na kyselo,vejce,chléb,okurek             Al.1,3,7,9,13                                 

   SV – Bageta se šunkovou pěnou,ředkvička,džus                                Al.1,3,7,13               

 

Středa :   

   PŘ – Chléb ve vejci se sýrem a zeleninou,sirup       Al.1,3,7,13                                                 

   OB – Pol.česneková,pečené kuře s nádivkou,brambory,zel.salát,čaj      Al.1,3,7,13              

   SV – Cereálie,mléko,banán                                                                   Al.1,7,13  

 

Čtvrtek

   PŘ – Lipánek,vánočka,jablko,čaj s citronem                                      Al.1,3,7,13       

   OB – Pol.kapustová,segedinský guláš,housk.knedlík,ovocný čaj      Al.1,3,7,13            

   SV – Chléb s eidamem,kapie,bílá káva                  Al.1,3,7,13                                                                      

 Pátek :

   PŘ – Obložený toust,meduňkový čaj                   Al.1,3,7,13                                                         

   OB – Pol.čočková,zepeč.těst.s brokol.,soj.mas.a sýrem,okurk.sal.,čaj   Al.1,3,6,7,13      

   SV – Activia,jablko,čaj                                                                            Al.7       

 

Týden  14.6. - 18.6. 2021                  

Pondělí :

   PŘ - Chléb s tvarohovou pomazánkou,rajče,ovocný čaj                    Al.1,3,7,13                  

   OB – Pol.těstovinová,znojemská pečeně,duš.rýže,sirup                    Al.1,3,7,13                        

   SV – Graham s vařeným vejcem,okurek,mléko                                 Al.1,3,7,13        

                   

Úterý :    

   PŘ – Kobliha,bílá káva,broskev                                                          Al.1,3,7,13       

   OB – Pol.celerová,holandský řízek,bramb.kaše,okurk,salát,šťáva    Al.1,3,6,7,9,13               

   SV – Zapečený toust se zeleninou,zelený čaj                                      Al.1,3,7,13             

 

Středa :   

   PŘ – Dalamánek s lučinou,kedlubna,džus   Al.1,3,7,13                                                            

   OB – Polévka zeleninová,plněný bramb.knedlík,špenát,ov.čaj         Al.1,3,7,9,13             

   SV – Cereálie,mléko,banán                                                                Al.1,7,13 

 

Čtvrtek :

   PŘ – Rýžová kaše se skořicí,jablko,citronový čaj                                  Al.1,7,13     

   OB – Pol.hrach.s krutony,květák.na mozeček,bramb.,rajčat.salát,čaj    Al.1,3,7,13              

   SV – Rohlík se sýrovou pomazánkou,ředkvička,mléko                     Al.1,3,7,13                                              

Pátek :

   PŘ – Chléb se zeleninovou pomazánkou,kapie,ovocný čaj                   Al.1,3,7,13     

   OB – Kulajda,jahodové knedlíky s tvarohem,šťáva                              Al.1,3,7,13                      

   SV – Lipánek,jablko,šťáva               Al.7 

                                                                         

 Týden  21.6. – 25.6.2021                  

Pondělí :

   PŘ – Chléb se sýrovou pomazánkou,rajče,ovocný čaj                        Al.1,3,7,13                      

   OB – Pol.jarní,hamburská pečeně,dušená rýže,šťáva                         Al.1,3,7,9,13                  

   SV – Rohlík s pažitkovou pomazánkou,okurek,mléko                       Al.1,3,7,13                           

 

Úterý :    

   PŘ – Domácí perník,bílá káva,banán                                                    Al.1,3,7,13       

   OB – Pol.bramborová,rybí karbenátek,bramb.kaše,okurk.salát,sirup      Al.1,3,4,7,13            

   SV – Tmavý chléb s vařeným vejcem,kedlubna,pomeranč.čaj            Al.1,3,7,13            

 

Středa :   

   PŘ – Zapečený toust se sýrem a zeleninou,bylinkový čaj     Al.1,3,7,13                               

   OB – Polévka kmínová,koprová omáčka s vejcem,knedlík,ov.čaj    Al.1,3,7,13                      

   SV – Corn-flakes,mléko,jablko                                                          Al.1,7,13  

 

Čtvrtek :

   PŘ – Puding s jahodami a piškoty,zelený čaj                                         Al.1,3,7,13       

   OB – Pol.špenátová,vepř.řízek,nové brambory,zelenin.salát,salát,čaj   Al.1,3,7,13          

   SV – Rohlík s tuňákovou pomazánkou,ředkvička,džus                   Al.1,3,4,7,13 

  

Pátek :

   PŘ – Opékaný párek,rohlík,rajče,šťáva                     Al.1,3,7,13                                                   

   OB – Pol.čočková,boloňské špagety,sirup                      Al.1,3,6,7,13                                          

   SV – Lipánek,jablko,medový čaj                                                        Al.7        

 

Týden  28.6. – 2.7.2021                  

Pondělí :

   PŘ – Chléb s vaječnou pomazánkou,rajče,zelený čaj                         Al.1,3,7,13                      

   OB – Pol.těstovinová,kuř.prsa po indicku,kari rýže,šťáva                 Al.1,3,7,9,13                    

   SV – Rohlík se šunkovou pěnou,kedlubna,mléko                              Al.1,3,7,13                           

 

Úterý :    

   PŘ – Loupáček s perlou,broskev,granko                                             Al.1,3,7,13       

   OB – Pol.rybí,přírodní kotlet,nové bramb.,okurk.salát,sirup             Al.1,3,4,7,13                          

   SV – Dalamánek se sýrem,ředkvička,ovocný čaj                               Al.1,3,7,13            

 

Středa :   

   PŘ – Ovocný jogurt,rohlík,jablko,čaj s citronem              Al.1,3,7,13                                        

   OB – Polévka rýžová,maďarský guláš,chléb,jahodový čaj               Al.1,3,6,7,13                  

   SV – Knuspi s brokolicovou pomazánkou,kapie,bílá káva                Al.1,3,7,13  

 

Čtvrtek :

   PŘ – Zapečený chléb se sýrem a zeleninou,meduňkový čaj                    Al.1,3,7,13       

   OB – Pol.zeleninová,smaž.květák,brambory s pažitkou,mích.salát,čaj   Al.1,3,7,9,13          

   SV – Cereálie,mléko,banán                Al.1,7,13                                                                                                 

Pátek :

   PŘ – Obložený toust se zeleninou,kakao                 Al.1,3,7,13                                                  

   OB – Pol.krémová žampionová,nudl.nákyp s tvarohem,kompot,čaj     Al.1,3,7,13              

   SV – Graham s lučinou,čínské zelí,sirup              Al.1,3,7,13                                                                                

                                                                                    

 

                      

 

                                                 

                                                                                    

                                                 

                                                                                    

           

                                       

                                                                                                                                                                                                            

                                                                                

                                                                                    

                                                                             

Školní jídelna

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Investice do vzdělávání

investice do rozvoje vzdělávání